Für die vollständige Anzeige dieser Seite wird Adobe Flash benötigt. Hier erhalten Sie die neueste Version.

Wyróżnienia i nagrody

Grupa Tintschl została wyróżniona w roku 2010 jako najlepszy dostawca usług dla AREVA (Top AREVA Lieferant 2010). Wyróżnienie to podkreśla zasługi w sukcesach firmy AREVA oceniane według 25 kryteriów. Nejważniejsze z nich to jakość, konkurencyjność i innowacyjność przyczyniające się do trwałego rozwoju firmy.

Jobcenter

Nr referencyjny: 605

Poszukujemy osoby na stanowisko

LAKIERNIK (kobieta/mężczyzna)

Erfurt

Poszukujemy lakierników samochodowych i przemysłowych do pracy w lokalizacjach: Luckau, Gotha, Lauf an der Pegnitz.

Zadania

Opis stanowiska: - Lakierowanie części dźwigów jezdnych lub stacjonarnych, części naczep samochodowych
- Przygotowanie do lakierowania
Oferujemy:
- Umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej z pełnym pakietem socjalnym
- Zatrudnienie długoterminowe w jednym zakładzie z grafikiem podwyżek
- Mieszkanie zapewnia pracodawca
- Pomoc w logistyce i wszelkich formalnościach w języku polskim

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w lakierowaniu samochodów/maszyn przemysłowych (co najmniej 2 lata)
- Wykształcenie techniczne co najmniej zawodowe (mechanik/lakiernik samochodowy, ślusarz itp.)
- Dobra znajomość j. niemieckiego (weryfikacja umiejętności językowych podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

Osoba do kontaktu:
Tintschl Polska Sp.z o.o
Frau Adrianna Ryplewicz
ul. Sportowa 27
41-608 Świętochłowice

Tel.:+48 (0) 32 / 46 100 36
E-Mail:adrianna.ryplewicz@tintschl.pl