Für die vollständige Anzeige dieser Seite wird Adobe Flash benötigt. Hier erhalten Sie die neueste Version.

Wyróżnienia i nagrody

Grupa Tintschl została wyróżniona w roku 2010 jako najlepszy dostawca usług dla AREVA (Top AREVA Lieferant 2010). Wyróżnienie to podkreśla zasługi w sukcesach firmy AREVA oceniane według 25 kryteriów. Nejważniejsze z nich to jakość, konkurencyjność i innowacyjność przyczyniające się do trwałego rozwoju firmy.

Jobcenter

Nr referencyjny: 610

Poszukujemy osoby na stanowisko

elektryk (okablowanie rozdzielni) (kobieta/mężczyzna)

Dortmund

Dla naszych klientów z okolic Dortmundu poszukujemy elektryków z doświadczeniem przy okablowaniu pulpitów i szaf sterowniczych. Znajomość języka niemieckiego (w stopniu co najmniej podstawowym) jest warunkiem koniecznym.

Zadania

- wykształcenie elektryczne co najmniej zawodowe
- udokumentowane doświadczenie w zawodzie co najmniej 3 lata
- doświadczenie przy prefabrykacji rozdzielni
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- umiejętności manualne
- znajomość j. niemieckiego mile widziana

Wymagania

- zatrudnienie długoterminowe na warunkach niemieckich z pełnym pakietem socjalnym
- stawki godzinowe, mieszkanie, logistyka
- zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem niemieckiej agencji pracy tymczasowej
- pomoc w sprawach formalnych i organizacyjnych w j. polskim

Osoba do kontaktu:
Tintschl Polska Sp.z o.o
Frau Adrianna Ryplewicz
ul. Sportowa 27
41-608 Świętochłowice

Tel.:+48 (0) 32 / 46 100 36
E-Mail:adrianna.ryplewicz@tintschl.pl